Scores

Click F5 on keyboard to refresh browser for latest update.
Winning team shown in bold.

 

 

Date Opponents Score Progress
Tues 12/3 Sauk Centre over LP/GE BBB 53-45 Final
Tues 12/3 Melrose over Minnewaska GBB 54-50 Final
Tues 12/3 NLS over Montevideo GBB 64-35 Final
Tues 12/3 YME over Benson GBB 76-43 Final
Tues 12/3 Swanville over St. John’s Prep BBB 72-60 Final
Tues 12/3 Redwood Valley over BOLD GBB 61-51 Final
Sat 10/26 Annandale over Melrose FB 42-26 Final
Sat 10/26 Paynesville over Sauk Centre FB 46-8 Final
Sat 10/26  Minneota over BOLD FB 27-17 Final
Sat 10/26 NLS over Litchfield FB 39-18 Final
Sat 10/26 BBE over ACGC FB 26-22 Final
Sat 10/26 Holdingford  over Pelican Rapids FB 48-18 Final
Sat 10/26 Detroit Lakes over Albany FB 29-28 Final
Sat 10/26 Browerville over Royalton FB 16-13 Final
Tue 10/22 Sauk Centre over Minnewaska FB 40-7 Final
Tue 10/22 Melrose over Morris FB 41-15 Final
Tue 10/22 Paynesville over YME FB 70-6 Final
Tue 10/22 Annandale over Montevideo FB 48-22 Final
Tue 10/22 Pelican Rapids over Osakis FB 49-30 Final
Tue 10/22 BBE over Kimball FB 21-13 Final
Tue 10/22 Browerville over Pillager FB 29-8 Final
Tue 10/22 OTC over LPGE FB 47-8 Final
Tue 10/22 Minneota over Benson FB 47-0 Final
Tue 10/22 ACGC over Buffalo Lake-Hector-Stewart FB 48-6 Final
Tue 10/22 BOLD over EV-W FB 68-14 Final
Tue 10/22 Holdingford over Staples-Motley FB 40-0 Final
Tue 10/22 Albany over Fergus Falls FB 34-21 Final
Tue 10/22 USA over West Central FB 34-0 Final
Tue 10/22 Litchfield over Redwood Valey FB 21-6 Final
Tue 10/22 Moorhead  over Alexandria FB 42-7 Final
Tue 10/22 Rocori over Little Falls FB 24-21 Final
Tue 10/22 Cathedral over Milaca FB 15-12 Final
Fri 10/4 Minnewaska defeated Sauk Centre FB 34-13 Final
Fri 10/4 Paynesville defeated Melrose FB 32-0 Final
Fri 10/4 Morris defeated Montevideo FB 18-7 Final
Fri 10/4 NLS defeated Annandale FB 42-38 Final
Fri 10/4   ACGC defeated Benson FB 36-0 Final
Fri 10/4 Barnesville defeated USA FB 61-6 Final
Fri 10/4 Holdingford defeated Kimball FB 48-12 Final
Fri 10/4 Wad/DC defeated LP/GE FB 22-12 Final
Fri 10/4 UNC defeated Osakis FB 22-14 Final
Fri 9/27 Sauk Centre defeated Benson FB 27-7 Final
Fri 9/27 BOLD defeated Melrose FB 23-17 Final
Fri 9/27 ACGC defeated Morris FB 7-0 Final
Fri 9/27 Minnewaska defeated Montevideo FB 34-6 Final
Fri 9/27 Paynesville defeated YME FB 52-19 Final
Fri 9/27 BBE defeated Rockford FB 22-7 Final
Fri 9/27 Barnsville defeated Osakis FB 57-0 Final
Fri 9/27 Becker defeated Albany FB 36-7 Final
Fri 9/27 Foley defeated St. Cloud Cathedral FB 37-21 Final
Fri 9/27 Holdingford defeated Howard Lake FB 41-12 Final
Thurs 9/26 Sauk Centre defeated Paynesville FB 3-0 Final
Thurs 9/26 BBE defeated Rockford VB 3-0 Final
Thurs 9/26 BOLD defeated Morris VB 3-2 Final
Thurs 9/26 Mora defeated St. Cloud Cath VB 3-1 Final
Thurs 9/26 Albany defeated Milaca VB 3-0 Final
Thurs 9/26 Osakis defeated Eagle Valley VB 3-0 Final
Thurs 9/26 Minnewaska defeated Benson VB 3-2 Final
Thurs 9/26 WCA defeated Upsala VB 3-2 Final
Thurs 9/26 Rocori defeated Willmar VB 3-0 Final
Thurs 9/26 Pierz defeated Eden Valley Watkins VB 3-1 Final
Thurs 9/26 Osakis defeated Melrose G Ten 6-1 Final
Fri 9/20 Melrose defeated Minnewaska FB 21-6 Final
Fri 9/20 Morris defeated Benson FB 41-15 Final
Fri 9/20 Milaca defeated Albany FB 14-13 Final
Fri 9/20 Holdingford defeated Eden Valley Watkins FB 47-7 Final
Fri 9/20 Sauk Centre defeated ACGC VB 3-0 Final
Thurs 9/19 Melrose defeated BOLD VB 3-1 Final
Thurs 9/19 BBE defeated Howard Lake VB 3-1 Final
Thurs 9/19 Minnewaska defeated Paynesville VB 3-2 Final
Thurs 9/19 Morris defeated YME VB 3-0 Final
Thurs 9/19 Albany defeated LP/GE VB 3-0 Final
Thurs 9/19 Eden Valley Watkins defeated Holdingford VB 3-2 Final
Thurs 9/19 Sauk Centre defeated Minnewaska/Morris Swim 102-73 Final
Fri 9/13 Sauk Centre defeated Morris FB 36-35 ot Final
Fri 9/13 Melrose defeated YME FB 27-6 Final
Fri 9/13 Minnewaska defeated ACGC FB 24-22 Final
Fri 9/13 Montevideo defeated Benson FB 34-13 Final
Fri 9/13 Holdingford defeated BBE FB 27-18 Final
Thurs 9/12 Sauk Centre defeated BOLD VB 3-1 Final
Thurs 9/12 Melrose defeated Minnewaska VB 3-0 Final
Thurs 9/12  Osakis defeated LP/GE VB 3-1 Final
Thurs 9/12  BBE defeated Holdingford VB 3-1 Final
Thurs 9/12  Benson defeated Paynesville VB 3-1 Final
Thurs 9/12  Rocori defeated Sartell VB 3-1 Final
Thurs 9/12  Mora defeated Albany VB 3-0 Final
Thurs 9/12 Upsala defeated Browerville VB 3-2 Final
Thurs 9/12 Melrose defeated Lac Qui Parle Valley GTEN 7-0 Final
Thurs 9/12 Sauk Centre  defeated Benson GTEN 5-2 Final
Tues 9/10 Sauk Centre defeated Alexandria GSW 99-87 Final
Tues 9/10 Sauk Centre defeated YME GTEN 7-0 Final
Tues 9/10 Melrose defeated Benson GTEN 7-0 Final
Tues 9/10 Browerville defeated Swanville VB 3-0 Final
Tues 9/10 Montevideo defeated Minnewaska VB 3-2 Final
Tues 9/10 Osakis defeated WCA VB 3-0 Final
Tues 9/10 Benson defeated YME VB 3-0 Final
Tues 9/10 Albany defeated Little Falls VB 3-2 Final
Tues 9/10 Alexandria defeated Rocori VB 3-2 Final
Tues 9/10 BOLD defeated Paynesville VB 3-0 Final
Tues 9/10 Melrose defeated ACGC VB 3-0 Final
Tues 9/10 Sauk Centre defeated Morris VB 3-0 Final
Fri 9/6 Sauk Centre defeated Montevideo FB 43-27 Final
Fri 9/6 ACGC defeated Melrose FB 44-15 Final
Fri 9/6 BBE defeated Kimball FB 58-12 Final
Fri 9/6 Albany defeated Little Falls FB 36-34 Final
Fri 9/6 LPGE defeated KMS FB 42-22 Final
Fri 9/6 Litchfield  defeated Holy Family FB 24-15 Final
Fri 9/6 Osakis  defeated West Central Area FB 40-14 Final
Fri 9/6 Cathedral defeated Mora FB 42-12 Final
Fri 9/6 Brainerd defeated Willmar FB 21-7 Final
Fri 9/6 USA defeated Browerville FB 40-20 Final
Fri 9/6 Holdingford defeated Pierz FB 26-3 Final
Thur 9/5 Melrose defeated Montevideo VB 3-0 Final
Thur 9/5 Sauk Centre defeated Minnewaska VB 3-0 Final
Thur 9/5 Benson defeated ACGC VB 3-0 Final
Thur 9/5 Pierz defeated Holdingford VB 3-0 Final
Thur 9/5 Albany defeated Foley VB 3-0 Final
Thur 9/5 BBE defeated Kimball VB 3-0 Final
Tues 9/3 Melrose defeated Albany GSW 62-37 Final
Tues 9/3 Sauk Centre defeated Lac Qui Parle GTEN 7-0 Final
Tues 9/3 Melrose defeated Montevideo GTEN 7-0 Final
Tues 9/3 Sauk Centre defeated Melrose VB 3-0 Final
Tues 9/3 Montevideo defeated Benson VB 3-1 Final
Tues 9/3 BOLD defeated ACGC VB 3-0 Final
Tues 9/3 Morris defeated Minnewaska VB 3-0 Final
Tues 9/3 NLS defeated Foley VB 3-0 Final
Tues 9/3 Holdingford defeated LPGE VB 3-0 Final
Tues 9/3 Rocori defeated Sauk Rapids VB 3-0 Final
Fri 8/30 Sauk Centre defeated YME FB 35-12 Final
Fri 8/30  Melrose defeated Benson FB 14-12 Final
Fri 8/30 Paynesville defeated Montevideo FB 54-34 Final
Fri 8/30 BBE defeated Lester Prairie FB 42-29 Final
Fri 8/30 ACGC defeated BOLD FB 41-16 Final
Fri 8/30 Minnewaska defeated Morris FB 31-14 Final
Fri 8/30 Benillde-St. Margaret’s defeated Albany FB 47-8 Final
Fri 8/30 Moorhead defeated Alexandria FB 28-12 Final
Fri 8/30 West Central Area defeated Wadena-DC FB 39-22 Final
Thur 8/29 Osakis defeated Browerville FB 40-0 Final
Thur 8/29 Mayer Lutheran defeated EV-W FB 48-19 Final
Thur 8/29 Royalton defeated LPGE FB 41-0 Final
Thur 8/29 USA defeated KMS FB 44-6 Final
Thur 8/29 Holdingford defeated St. Cloud Cathedral FB 22-19 Final
Thur 8/29 Melrose defeated Morris VB 3-1 Final
Thur 8/29 Little Falls defeated LPGE VB 3-0 Final
Thur 8/29 BOLD defeated Benson VB 3-0 Final
Thur 8/29 YME defeated Minnewaska VB 3-0 Final
Thur 8/29 Paynesville defeated ACGC VB 3-0 Final
Thur 8/29 Sauk Centre defeated Albany GSW 59-41 Final
Thur 8/29 Sauk Centre defeated BBE GTen 5-2 Final
Tues 8/27 Albany  defeated Melrose VB 3-1 Final
Mon 8/26 BBE defeated Morris VB 3-1 Final